Atribuită
Anunț de participare
„Furnizare și Transport MOTORINA”
- Număr anunț
- CN1034993
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.553.620 RON
- Valoare atribuită
- 80.626.493,20 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1070809
- Termen limită
- 18.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 184-479957
- Documentație de atribuire
- DF1124911
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini motorina.pdf.p7s
- FisaDate_DF1124911.pdf
- Formular de oferta Furinzare si transport de Motorina.pdf.p7s
- Formulare Furinzare si transport de Motorina.pdf.p7s
- proiect acord cadru motorina.pdf.p7s
- proiect contract subsecvent motorina.pdf.p7s
- Propunere tehnica Furinzare si transport de Motorina.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Valoare atribuită
80.626.493,20 RON
din 39.553.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro