Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Calculatoare portabile - 350 buc
- Număr anunț
- CN1030170
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732.352,60 RON
- Valoare atribuită
- 729.995 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1058012
- Termen limită
- 14.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 074-186169
- Documentație de atribuire
- DF1110543
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
729.995 RON
din 732.352,60 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.357,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.