Anulată
Anunț de participare
Execuție lucrări de demolare, construire și furnizare bunuri pentru proiectul „Construirea unei clădiri cu destinația școala clasele V-VIII pentru Școala gimnazială nr.1 Dej” Cod SMIS 122358
- Număr anunț
- CN1030229
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.358.681,83 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 17.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1058358
- Termen limită
- 09.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 075-190665
- Documentație de atribuire
- DF1110481
Documente
Documentația de atribuire
- 10. F1-F3 - Liste cu cantitati de lucrari.pdf.p7s
- 11. F4, F5 - Utilaje, echipamente si dotari.pdf.p7s
- 12. Faze determinante.Grafic.pdf.p7s
- 13. Studiu topografic.pdf.p7s
- 14. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 1. Arhitectura parte des.pdf.p7s
- 1. Memoriu tehnic general.pdf.p7s
- 2. Memoriu de arhitectura.pdf.p7s
- 2. Rezistenta parte desenata.pdf.p7s
- 3. Instalatii electrice-curenti tari parte des.pdf.p7s
- 3. Memoriu de rezistenta.pdf.p7s
- 4. Instalatii electrice-curenti slabi parte des.pdf.p7s
- 4. Instalatii electrice.pdf.p7s
- 5. Instalatii termice parte des.pdf.p7s
- 5. Instalatii termice.pdf.p7s
- 6. Instalatii sanitare parte des.pdf.p7s
- 6. Instalatii sanitare.pdf.p7s
- 7. Instalatii de gaze naturale.pdf.p7s
- 7. Instalatii gaze naturale parte des.pdf.p7s
- 8. Breviar de calcul.pdf.p7s
- 9. Caiete de sarcini proiect.pdf.p7s
- A03 monumente parte des.pdf.p7s
- A03 parte des.pdf.p7s
- Avize. pdf.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT DRAFT.pdf.p7s
- Doc. aviz ISU.pdf.p7s
- D.T.A.D.pdf.p7s
- D.T.O.E.pdf.p7s
- FisaDate_DF1110481.pdf
- Formulare.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DANSILVA IMPEX SRL CUI 5079227
Subcontractanți 7
DAB TOTAL S.R.L. CUI 5669155
ELECTRO VLADI SRL CUI 14501010
MEGAVOX PROIECT S.R.L. CUI RO 14187090
PROGIR PROIECTARE CONSTRUCTII SRL CUI RO4924659
SIRENO IMPIANTI SRL CUI RO 31057422
VEXANO SRL CUI RO14239211
XIC INSTALATII SRL CUI RO33890657
Valoare estimată
7.358.681,83 RON
Deschise acum pe acest cod
62 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.