Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat
CONSOLIDARE VERSANT ȘI REFACEREA PARTII CAROSABILE PE D.N. 10 KM 34+500 -34+630
- Număr anunț
- SCN1084784
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- MARISTAR COM SRL (CUI 22579117)
- Cod CPV
- 45233130-9 · Lucrari de constructii de drumuri nationale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500.168,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.485.616,90 RON 22,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2021 16:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1060122
- Termen limită
- 14.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111036
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STRABENBAU LOGISTIC SRL CUI RO33221610
Asociați 1
PIKANORE SRL CUI RO 16999400
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO23319654
Terți + subcontractanți 1
TERRATEST GEOTEHNIC SA CUI 22511812
Valoare atribuită
3.485.616,90 RON
din 4.500.168,37 RON estimat
22,5%
Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 1.014.551,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.