Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Ipotesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Draganesti – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc LN 2 – Instalatia de barbotare cu aer comprimat J.P. CHE Izbiceni – revizie tehnica compressor ROLLAIR – 2 buc
- Număr anunț
- SCN1084771
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- ROMAER PRO SRL (CUI 32591886)
- Cod CPV
- 50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.089 RON
- Valoare atribuită
- 23.863,50 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2021 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1054263
- Termen limită
- 24.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111120
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMAER PRO SRL CUI 32591886
Valoare atribuită
23.863,50 RON
din 25.089 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 1.225,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.