Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ECOGRAF STATIONAR 4D CU 5 SONDE (3 CARDIACE, 1 VASCULARA, 1 ABDOMINALA)

Număr anunț
CN1035055
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660.504,20 RON
Valoare atribuită
660.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.09.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1067718
Termen limită
25.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 186-481209
Documentație de atribuire
DF1124821

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

660.000 RON

din 660.504,20 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 504,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.