Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

„Cresterea performantei energetice a blocurilor de locuinte din orasul Negresti-Oas – LOT II”

Număr anunț
SCN1084731
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.724.596,60 RON
Valoare atribuită
7.715.578,55 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.04.2021 08:34
Anunț de atribuire
SCNA1055333
Termen limită
07.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110950

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
QUATRO P SRL CUI 13757940
Asociați 1
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969

Valoare atribuită

7.715.578,55 RON

din 7.724.596,60 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 9.018,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.