Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR CASCO

Număr anunț
SCN1084821
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
194.069,25 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
20.04.2021 11:10
Anunț de atribuire
SCNA1055107
Termen limită
04.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111116

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

194.069,25 RON

din 200.000 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 5.930,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.