Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de verificare, reparare, incarcare si etichetare stingatoare de incendiu pt. subunitatile Sucursalei Miniere
- Număr anunț
- SCN1084792
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232.845,80 RON
- Valoare atribuită
- 231.382 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2021 00:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1054203
- Termen limită
- 05.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111083
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANINOASA-TIM SRL CUI RO 5188127
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRESCIA PROD COM SRL CUI RO 9433083
Valoare atribuită
231.382 RON
din 232.845,80 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.463,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.