Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 67,3% sub estimat

Achizitionare dotări în cadrul proiectului intitulat “Acces îmbunătățit în școlile din zona rurală transfrontalieră Yordaneshty și Bălcăuți”, Lot.1 - Achizitionare echipamente IT si echipamente audio-video, Lot.2 – Achizitionare mobilier școlar și Lot.3 – Achizitionare dotari sală de educație fizica

Număr anunț
SCN1084905
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI RO4441298)
Furnizor / câștigător
DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.057,19 RON
Valoare atribuită
118.100 RON 67,3% sub estimat
Data publicării
21.04.2021 15:51
Anunț de atribuire
SCNA1056903
Termen limită
12.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111402

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

118.100 RON

din 361.057,19 RON estimat 67,3%

Adjudecat la 32,7% din estimat · economie 242.957,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.