Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat
DEBITMETRU DUBLU CU VENTIL DE REGLARE
- Număr anunț
- CN1035243
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.500 RON
- Valoare atribuită
- 42.500 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2021 09:56
- Anunț de atribuire
- CAN1067812
- Termen limită
- 29.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125305
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL CUI RO 26950950
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Valoare atribuită
42.500 RON
din 47.500 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.