Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE SERVICII DE RIDICARI A VEHICULELOR
- Număr anunț
- CN1030399
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- VAMOSANA S.R.L. (CUI 42117880)
- Cod CPV
- 50118110-9 · Servicii de remorcare a vehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.105.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.602.400 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062208
- Termen limită
- 25.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 079-202013
- Documentație de atribuire
- DF1111166
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-signed.pdf
- FisaDate_DF1111166.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL Acord-cadru-signed.pdf
- Model Contract-subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAMOSANA S.R.L. CUI 42117880
Valoare atribuită
3.602.400 RON
din 3.105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro