Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizarea unui avion de scoala

Număr anunț
CN1035335
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
CRUISER AVIATION S.R.L. (CUI 39767581)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.000 RON
Valoare atribuită
749.500 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
01.10.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1066218
Termen limită
02.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 191-494344
Documentație de atribuire
DF1125517

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

749.500 RON

din 750.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.