Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Achizitie Bitum rutier 70/100
- Număr anunț
- CN1030420
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 44113610-4 · Bitum (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.624.000 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1058302
- Termen limită
- 28.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 079-200399
- Documentație de atribuire
- DF1110772
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TSV PETROL SPEDITION SRL CUI RO34836575
Asociați 1
AGRO-PROD MARICOM S.R.L. CUI RO 16268680
Valoare atribuită
1.624.000 RON
din 1.780.000 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 156.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.