Atribuită
Anunț de participare
Utilaj forestier de tip TAF
- Număr anunț
- SCN1085084
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.134,45 RON
- Valoare atribuită
- 336.134,46 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 10:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1053097
- Termen limită
- 14.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111651
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
336.134,46 RON
din 336.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro