Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,8% sub estimat

Servicii de proiectare (SF/DALI, Expertize tehnice, Analiza cost beneficiu, Studiu de trafic, PT+DDE, PAC, POE și a documentaţiilor complete necesare depunerii, obţinerii şi predării către beneficiar a tuturor avizelor, acordurilor sau autorizaţiilor) și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiție „Reabilitarea și modernizarea drumurilor județene DJ226A Tronsonul DN22/Tariverde – Cogealac și DJ226B Tronsonul Cogealac – Gradina – Pantelimon – DN2A/Crucea

Număr anunț
CN1030462
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097.058,82 RON
Valoare atribuită
948.100 RON 54,8% sub estimat
Data publicării
26.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1064575
Termen limită
02.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 081-208792
Documentație de atribuire
DF1111175

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 22 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Subcontractanți 3
DIGAMMA GRUP SRL CUI RO17937766
ALEX GEOCAD SRL CUI RO16197635
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
Încă 19 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

948.100 RON

din 2.097.058,82 RON estimat 54,8%

Adjudecat la 45,2% din estimat · economie 1.148.958,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.