Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru privind achizitia publica de CARNE DE PASARE
- Număr anunț
- CN1030463
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758.179,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.019.946 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1059533
- Termen limită
- 27.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 081-207881
- Documentație de atribuire
- DF1111311
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Valoare atribuită
1.019.946 RON
din 758.179,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro