Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Schimbare astereala si invelitoare la corp constructie cu regim de inaltime P+3; Realizare modificare forma acoperis din acoperis tip terasa in acoperis tip sarpanta (suprainaltare acoperis) la corp constructie cu regim de inaltime P+2, DAJ - JUD MEHEDINTI
- Număr anunț
- SCN1085183
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA MEHEDINTI (CUI 37989468)
- Furnizor / câștigător
- IZOTECH SRL (CUI 13727621)
- Cod CPV
- 45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561.000 RON
- Valoare atribuită
- 459.135,74 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2021 19:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1058691
- Termen limită
- 14.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111863
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOTECH SRL CUI RO 13727621
Subcontractanți 1
NAFI PRODCOM SRL CUI RO 15352684
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IAS - ROB COMPANY SRL CUI RO 15549911
Terți susținători 1
CIV GROUP SRL CUI RO 13636329
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MD CONS PLAST S.R.L. CUI RO39235070
Valoare atribuită
459.135,74 RON
din 561.000 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 101.864,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.