Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat

Achiziționarea unui autoturism prin servicii de leasing operational

Număr anunț
SCN1085146
Autoritate contractantă
Asociatia Comunelor din Romania (CUI 10747683)
Furnizor / câștigător
CENTER TEA & CO SRL (CUI 12810230)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
90.720 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
27.04.2021 11:40
Anunț de atribuire
SCNA1054096
Termen limită
10.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111732

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

90.720 RON

din 100.000 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 9.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.