Atribuită Anunț de participare

Servicii de mentenanță corectivă pntru autospeciale de supraveghere VW Transporter modernizate

Număr anunț
CN1030475
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
MARCTEL - S.I.T. SRL (CUI 10453050)
Cod CPV
50344000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului optic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.756.280 RON
Valoare atribuită
3.117.660 RON
Data publicării
27.04.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1059374
Termen limită
28.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 081-208794
Documentație de atribuire
DF1111373

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050

Valoare atribuită

3.117.660 RON

din 2.756.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.