Atribuită Cumpărare directă

Memorie Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB) DIMM, DDR4, 2400MHz, CL16, 1.2V, XMP 2.0, Black

Număr anunț
DA35837742
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.081,47 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081,47 RON