Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1035543
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357.106 RON
- Valoare atribuită
- 357.106 RON
- Data publicării
- 04.10.2021 19:04
- Anunț de atribuire
- CAN1067919
- Termen limită
- 09.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126468
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
357.106 RON
din 357.106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro