Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,3% sub estimat
,,Servicii de evaluare imobiliară pentru întocmirea rapoartelor de evaluare necesare determinării valorii unor imobile (terenuri) aferente obiectivului de investiție „AHE a râului Jiu pe sector Valea Sadului- Vădeni, treapta Turcinești”, în vederea înscrierii acestora în evidența contabilă a Hidroelectrica’’
- Număr anunț
- SCN1085221
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- EVALUARE SI EXPERTIZA JUDICIARA OLARU SI ASOCIATII S.R.L. (CUI 35773300)
- Cod CPV
- 71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.695 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON 76,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2021 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1054398
- Termen limită
- 18.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111810
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROTEUS DIONA SRL CUI RO 28276848
Valoare atribuită
2.300 RON
din 9.695 RON estimat
76,3%
Adjudecat la 23,7% din estimat · economie 7.395 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.