Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat

furnizare de produse alimentare aferente normelor 12B si 12D

Număr anunț
SCN1085212
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.256,04 RON
Valoare atribuită
187.913,14 RON 9,8% sub estimat
Data publicării
28.04.2021 09:26
Anunț de atribuire
SCNA1053073
Termen limită
07.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111823

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 208.256,04 RON Adjudecat: 187.913,14 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet produse alimentare Locatia U.M.01969 Campia Turzii 185.293,40 RON S.C NISARA IMPEX S.R.L 164.957,70 RON ↓11,0%
2 Pachet produse alimentare Locatia U.M.01930E Timisoara 22.962,64 RON EUROGRUP BOGDAN 22.955,44 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152

Valoare atribuită

187.913,14 RON

din 208.256,04 RON estimat 9,8%

Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 20.342,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.