Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,7% sub estimat
Consumabile (filtre de combustibil, filtre de ulei, filtre de aer și filtre aspirație aer) – impartita in 15 loturi
- Număr anunț
- CN1035507
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMCARBON SA (CUI 1158050)
- Cod CPV
- 42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760.640 RON
- Valoare atribuită
- 169.897 RON 77,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1070706
- Termen limită
- 10.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 196-511839
- Documentație de atribuire
- DF1126281
Documente
Documentația de atribuire
- C.S. Lot 10-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 11-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 12-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 13-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 14-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 15-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 1-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 2-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 3-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 4-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 5-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 6-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 7-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 8-semnat.pdf.p7s
- C.S. Lot 9-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1126281.pdf
- FORMULARE +ANEXA C+ANEXA D - SNTFC 83-semnat.doc.p7s
- Model AC+GDPR SNTFC 83-2021-semnat.pdf.p7s
- Model contract+grafic de livrare finalSNTFC 83-2021-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 169.897 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 5 | Filtru de ulei pentru compresoarele elicoidale de aer marca Rot… | — | ROMCARBON 4 contracte | 141.297 RON |
| ROMCARBON · contract 02 · 06.01.2022 | 103.077 RON | |||
| ROMCARBON · contract 368 · 25.11.2022 | 9.750 RON | |||
| ROMCARBON · contract 242 · 16.08.2023 | 18.460 RON | |||
| ROMCARBON · contract 394 · 21.12.2023 | 10.010 RON | |||
| 13 | Filtru de aer pentru compresoarele elicoidale de aer marca Roto… | — | ROMCARBON | 28.600 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Valoare atribuită
169.897 RON
din 760.640 RON estimat
77,7%
Adjudecat la 22,3% din estimat · economie 590.743 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.