Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,4% sub estimat

Acord - cadru pentru 24 luni de furnizare teste rapide antigen pentru diagnosticul Covid-19 II/2021

Număr anunț
CN1035501
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500.000 RON
Valoare atribuită
865.000 RON 65,4% sub estimat
Data publicării
07.10.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1077091
Termen limită
08.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 196-507872
Documentație de atribuire
DF1126316

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMLAB SRL CUI RO6383967
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

865.000 RON

din 2.500.000 RON estimat 65,4%

Adjudecat la 34,6% din estimat · economie 1.635.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.