Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
FURNIZARE ,INSTALARE ,PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE: LOT NR.1-Aparat mobil RX cu detector digital -1 BUC LOT NR.2-Statie de procesare imagine RX-1 BUC Sistem PACS (software si hardware) – 1 BUC LOT NR.3-Numarator electronic pentru picaturi IV fluide-2 BUC in cadrul proiectului „Cresterea capacitatii de gestionare a crizei sanitare COVID-19 in cadrul Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Ioan" Galati”” , cod smis 141870
- Număr anunț
- CN1035565
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.051.908,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.025.368 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1070535
- Termen limită
- 10.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 196-508085
- Documentație de atribuire
- DF1125896
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.051.908,10 RON Adjudecat: 1.025.368 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FURNIZARE ,INSTALARE ,PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE:… | 642.418,49 RON | — | |
| 2 | FURNIZARE ,INSTALARE ,PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE:… | 382.980,24 RON | PROTON IMPEX 2000 | 1.025.368 RON |
| 3 | FURNIZARE ,INSTALARE ,PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE:… | 26.509,37 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 1
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Valoare atribuită
1.025.368 RON
din 1.051.908,10 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 26.540,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.