Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,9% sub estimat

Autolaborator mobil destinat detectarii defectelor si probelor pe cablurile de energie MT si JT, pentru E- Distributie Muntenia S.A.

Număr anunț
CN1030583
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Cod CPV
42415300-1 · Camioane-platforma utilizate in gari (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000.000 RON
Valoare atribuită
845.000 RON 78,9% sub estimat
Data publicării
29.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1062263
Termen limită
11.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 084-217849
Documentație de atribuire
DF1111555

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ACCESOR SRL CUI RO 9090473
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

845.000 RON

din 4.000.000 RON estimat 78,9%

Adjudecat la 21,1% din estimat · economie 3.155.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.