Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat

Furnizare țevi și fitinguri PVC

Număr anunț
CN1030613
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
TERAPLAST SA (CUI 3094980)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207.340 RON
Valoare atribuită
1.059.943,30 RON 12,2% sub estimat
Data publicării
30.04.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059842
Termen limită
02.06.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 092-237937
Documentație de atribuire
DF1111661

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERAPLAST SA CUI RO 3094980

Valoare atribuită

1.059.943,30 RON

din 1.207.340 RON estimat 12,2%

Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 147.396,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.