Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,2% sub estimat
Acord cadru masti de protectie de uz sanitar de tip II, FFP2, FFP3
- Număr anunț
- CN1030630
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- TECHTEX S.R.L. (CUI 26063142)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.530.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.455.530 RON 86,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1068511
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 092-237934
- Documentație de atribuire
- DF1111757
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini masti de protectie .doc.p7s
- clauze contractuale .docx.p7s
- FisaDate_DF1111757.pdf
- Formulare .doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 1.455.530 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Măști faciale de uz medical – tip II | — | S.C. TECHTEX S.R.L. 2 contracte | 1.442.220 RON |
| S.C. TECHTEX S.R.L. · contract 8063 · 17.12.2021 | 1.440.000 RON | |||
| S.C. TECHTEX S.R.L. · contract 1416 · 03.03.2022 | 2.220 RON | |||
| 2 | Măști de tip FFP2 | — | IRIKA KNITTING,ALPHA NED 2000 EXIM,Dental Vladmed V&M SRL · IRIKA KNITTING 2 contracte | 6.510 RON |
| IRIKA KNITTING,ALPHA NED 2000 EXIM,Dental Vladmed V&M SRL · contract 7848 · 06.12.2021 | — | |||
| IRIKA KNITTING · contract 1415 · 03.03.2022 | 6.510 RON | |||
| 3 | Măști de tip FFP3 | — | IRIKA KNITTING,ATLAS MEDICAL,Dental Vladmed V&M SRL · IRIKA KNITTING 2 contracte | 6.800 RON |
| IRIKA KNITTING,ATLAS MEDICAL,Dental Vladmed V&M SRL · contract 7849 · 06.12.2021 | — | |||
| IRIKA KNITTING · contract 1414 · 03.03.2022 | 6.800 RON | |||
Participanți · 27 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA NED 2000 EXIM SRL CUI RO 13393416
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHTEX S.R.L. CUI RO26063142
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENTAL VLADMED V & M S.R.L. CUI RO19378199
Valoare atribuită
1.455.530 RON
din 10.530.000 RON estimat
86,2%
Adjudecat la 13,8% din estimat · economie 9.074.470 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.