Atribuită Anunț de participare

Acord cadru pe 2 ani - Interventii accidentale si intretinere la constructiile si instalatiile aferente de pe raza SRCF Iasi

Număr anunț
SCN1085371
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA (CUI 15670513)
Furnizor / câștigător
GHENUTA SRL (CUI 7444663)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000.000 RON
Valoare atribuită
7.981.619,34 RON
Data publicării
04.05.2021 11:29
Anunț de atribuire
SCNA1055443
Termen limită
25.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112109

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GHENUTA SRL CUI RO 7444663

Valoare atribuită

7.981.619,34 RON

din 4.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.