Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizarea unui tractor prevazut cu accesorii specifice
- Număr anunț
- SCN1085368
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.991,68 RON
- Valoare atribuită
- 332.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2021 11:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1053827
- Termen limită
- 17.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111689
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
332.000 RON
din 332.991,68 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 991,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.