Atribuită Anunț de participare

Serviciu de certificare utilizat pentru a securiza mai multe subdomenii ale unui domeniu (Certificat SSL Wildcard)

Număr anunț
SCN1085366
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
DIGISIGN SA (CUI 17544945)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.950 RON
Valoare atribuită
6.950 RON
Data publicării
04.05.2021 11:08
Anunț de atribuire
SCNA1054050
Termen limită
19.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112051

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGISIGN SA CUI RO 17544945

Valoare atribuită

6.950 RON

din 6.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.