Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat
Furnizare echipamente de colectare deșeuri menajere
- Număr anunț
- SCN1085357
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403.361,34 RON
- Valoare atribuită
- 277.080 RON 31,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2021 10:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1054511
- Termen limită
- 17.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111952
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPLAST ROMANIA SRL CUI RO15785882
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980
Valoare atribuită
277.080 RON
din 403.361,34 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 126.281,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.