Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere și reparații pentru autovehicule
- Număr anunț
- SCN1085334
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
- Furnizor / câștigător
- VALBERTO SRL (CUI 13639708)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 339.742,21 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1053691
- Termen limită
- 18.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112058
Documente
Documentația de atribuire
- 0-2 caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1112058.pdf
- Formular 6 - formular propunere tehnica-semnat.doc.p7m
- Formular 8 draft acord cadru-semnat.pdf.p7m
- Formular 9 draft contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
- Formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708
Valoare atribuită
339.742,21 RON
din 170.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro