Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat

Servicii de de realizare a unei platforme informatice de tip back-office în vederea simplificării procedurilor administrative și reducerii birocrației pentru cetățeni.

Număr anunț
SCN1085332
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
ZIPPER SERVICES SRL (CUI 16723187)
Cod CPV
72212311-2 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460.800 RON
Valoare atribuită
392.302,89 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
04.05.2021 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1054133
Termen limită
17.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111868

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187

Valoare atribuită

392.302,89 RON

din 460.800 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 68.497,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.