Atribuită
Anunț de participare
Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte din municipiul Cluj-Napoca- GRUP 8 (str Republicii nr. 64-66)
- Număr anunț
- CN1035882
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL (CUI 12148311)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 731.336,25 RON
- Valoare atribuită
- 840.627,47 RON
- Data publicării
- 18.10.2021 13:10
- Anunț de atribuire
- CAN1072179
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 203-529063
- Documentație de atribuire
- DF1126925
Documente
Documentația de atribuire
- autorizatie construire.pdf.p7s
- C .S. - GRUP 8 str. Republicii (1).pdf.p7s
- C .S. NR. 565497 -EXEC GRUP 8-lot 3 str. Republicii .pdf.p7s
- CS- proiect Republicii (1).pdf.p7s
- FisaDate_DF1126925.pdf
- FISA TEHNICA TAMPLARIE.pdf.p7s
- formulare.doc.p7s
- Formulare -Republicii 64-66.pdf.p7s
- PD - str. Republicii, nr. 64-66.pdf.p7s
- PT Republicii 64-66 (1).pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL CUI RO 12148311
Valoare atribuită
840.627,47 RON
din 731.336,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro