Atribuită Anunț de participare

Intocmire obtinere documentatii, certificare emitere rapoarte de protectie la explozie, certificat INSEMEX

Număr anunț
CN1035725
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
FAURAR SRL (CUI 5114685)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.040 RON
Valoare atribuită
115.020 RON
Data publicării
08.10.2021 14:10
Anunț de atribuire
CAN1069393
Termen limită
08.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126986

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAURAR SRL CUI RO 5114685
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

115.020 RON

din 115.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.