Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE: ”AMENAJARE CENTRU DE AGREMENT ÎN COMUNA VADENI”

Număr anunț
SCN1085526
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
Furnizor / câștigător
SPORT PLAY SYSTEMS SRL (CUI 32375416)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770.074,24 RON
Valoare atribuită
1.677.773 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
06.05.2021 20:48
Anunț de atribuire
SCNA1056174
Termen limită
24.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112411

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ISCHIA SRL CUI RO17789473
Asociați 2
DBI TEAM SRL CUI RO22712611
OBERCONS COMP SRL CUI RO 33979666
Subcontractanți 1
DIAMSES SRL CUI 4821343

Valoare atribuită

1.677.773 RON

din 1.770.074,24 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 92.301,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.