Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Achizitionare aparatura digitala în cadrul proiectului cu titlul „Masuri integrate de imbunatatire a accesului la educatie al copiilor din scoli defavorizate”, demarat de autoritatea contractanta din fonduri europene prin Programul Operational Capital Uman 2014-2020, cod proiect POCU/74/6/18/106615
- Număr anunț
- SCN1085524
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARAD (CUI 3861838)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.672,26 RON
- Valoare atribuită
- 102.277,55 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2021 20:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1053769
- Termen limită
- 13.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112449
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
102.277,55 RON
din 104.672,26 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 2.394,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.