Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Servicii de curățenie în spațiile interioare și exterioare aparținând SH PORȚILE DE FIER
- Număr anunț
- CN1030845
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- SDS PROFI CURATENIE S.R.L. (CUI 43709244)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642.839 RON
- Valoare atribuită
- 606.660 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2021 09:52
- Anunț de atribuire
- CAN1065931
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112351
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SDS PROFI CURATENIE S.R.L. CUI 43709244
Terți susținători 1
SDS SERVICII DE CURATENIE SRL CUI 38624419
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LAVARIA FLOR S.R.L. CUI 37794253
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL SECURITY SISTEM SA CUI RO12452549
Valoare atribuită
606.660 RON
din 642.839 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 36.179 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.