Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Încălțăminte de serviciu - D.S. Neamț

Număr anunț
CN1035767
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PIETA SRL (CUI 6582480)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402.000 RON
Valoare atribuită
399.600 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
11.10.2021 14:42
Anunț de atribuire
CAN1069097
Termen limită
16.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126892

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480

Valoare atribuită

399.600 RON

din 402.000 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.