Atribuită Anunț de participare

SISTEM DE DEPUNERE DE STRATURI SUBȚIRI PRIN PROCEDEUL DE PULVERIZARE (REACTIVĂ) ÎN SISTEM MAGNETRON

Număr anunț
SCN1085587
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
550.000 RON
Data publicării
07.05.2021 16:11
Anunț de atribuire
SCNA1052990
Termen limită
18.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112512

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

550.000 RON

din 550.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.