Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
Servicii de proiectare DALI parcari, trotuare, extindere imobil împarțit în 2 Loturi
- Număr anunț
- SCN1085580
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- BAL DESIGN GROUP S.R.L. (CUI 40432199)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.600 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2021 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1057139
- Termen limită
- 07.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112379
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 29.600 RON Adjudecat: 26.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ?Servicii de proiectare în vederea elaborării Documentaţiei de … | 12.600 RON | — | |
| 2 | Servicii de proiectare în vederea elaborării Studiului de Feza… | 17.000 RON | BAL DESIGN GROUP | 26.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BAL DESIGN GROUP S.R.L. CUI 40432199
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI RO38756860
Valoare atribuită
26.000 RON
din 29.600 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 3.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.