Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,2% sub estimat
Servicii de curatenie SR Zalau
- Număr anunț
- CN1035820
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 121.271,04 RON 24,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2021 07:53
- Anunț de atribuire
- CAN1073203
- Termen limită
- 12.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127291
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BLA SHINE SRL CUI RO30981661
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVO CLASS INVEST SRL CUI 37422179
Valoare atribuită
121.271,04 RON
din 160.000 RON estimat
24,2%
Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 38.728,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.