Anulată
Anunț de participare
Furnizarea de nisip cuartos si material granular pentru executia operatiilor de combatere a curgerii nisipului din stratul productiv in gaura de sonda – 2 Loturi
- Număr anunț
- CN1035813
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 14211000-3 · Nisip (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.466.970,75 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 15.10.2021 02:10
- Anunț de atribuire
- CAN1068665
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 202-528685
- Documentație de atribuire
- DF1127254
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1127254.pdf
- WS530780732_Coperta DdA.docx.pdf.p7s
- WS530780732_Sectiunea I - DUAE.zip.p7s
- WS530780732_Sectiunea III - Caiet de sarcini.zip.p7s
- WS530780732_Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.zip.p7s
- WS530780732_Sectiunea IV - Acord cadru si contract subsecvent.zip.p7s
- WS530780732_Sectiunea V - Formulare.zip.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.