Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat

Echipamente pentru cercetare-dezvoltare tehnologică

Număr anunț
SCN1085530
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
Cod CPV
42931000-1 · Centrifuge (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372.700 RON
Valoare atribuită
348.065 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
07.05.2021 06:45
Anunț de atribuire
SCNA1055769
Termen limită
19.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112401

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 369.200 RON Adjudecat: 348.065 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Centrifugă în flux continuu cu răcire cu accesorii (pachet comp… 250.000 RON S.C. WATT DISTRIBUTOR S.R.L. S.R.L. 250.000 RON
2 Combină frigorifică, 11.000 RON S.C. ELECTRO PLUS S.R.L. S.R.L. 12.700 RON
3 Vitrină frigorifică, 4.000 RON
4 Mașină de spălat sticlărie de laborator, 46.200 RON
5 Balanță analitică cu 5 zecimale 12.000 RON Anulat
6 Agitator-incubator cu termostatare și accesorii 40.000 RON NITECH 85.365 RON
8 pH-metru, 6.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO PLUS SRL CUI RO 16408244
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Subcontractanți 1
LABSERVICE SRL CUI RO 14607410

Valoare atribuită

348.065 RON

din 372.700 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 24.635 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.