Atribuită Anunț de participare

AUTOGREDER SECOND HAND

Număr anunț
SCN1085622
Autoritate contractantă
Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
Furnizor / câștigător
SZENTMIKLOSI ADALBERT (CUI 19267107)
Cod CPV
43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100 RON
Valoare atribuită
252.000 RON
Data publicării
10.05.2021 15:17
Anunț de atribuire
SCNA1053340
Termen limită
21.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1112127

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

252.000 RON

din 252.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.