Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
Servicii de reparatii si intretinere autovehicule RENAULT, 9 loturi, acord-cadru pe 24 luni
- Număr anunț
- CN1035880
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. (CUI 41913620)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.880 RON
- Valoare atribuită
- 238.680 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2021 10:03
- Anunț de atribuire
- CAN1072678
- Termen limită
- 02.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127443
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Renault.semnat.pdf
- FisaDate_DF1127443.pdf
- Formulare.odt.p7s
- Formulare.semnat.pdf
- Model contract.semnat.pdf
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 238.680 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule RENAULT Lot 1… | — | AUTOMOBILE SERVICE 3 contracte | 70.200 RON |
| AUTOMOBILE SERVICE · contract 140j/59/19.01.2023 · 31.01.2023 | 14.040 RON | |||
| AUTOMOBILE SERVICE · contract 140j/86 · 02.02.2022 | 28.080 RON | |||
| AUTOMOBILE SERVICE · contract 140j/91 · 02.02.2022 | 28.080 RON | |||
| 4 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule Renault Lot 4… | — | DACIA SERVICE CLUJ 3 contracte | 149.760 RON |
| DACIA SERVICE CLUJ · contract 140j/93 · 31.01.2022 | 37.440 RON | |||
| DACIA SERVICE CLUJ · contract 140J/60/19.01.2023 · 19.01.2023 | 37.440 RON | |||
| DACIA SERVICE CLUJ · contract 140j/92 · 31.01.2022 | 74.880 RON | |||
| 8 | Servicii de reparatii si intretinere autovehicule Renault Lot 8… | — | MAVEXIM 3 contracte | 18.720 RON |
| MAVEXIM · contract 140j/95 · 01.02.2022 | 4.680 RON | |||
| MAVEXIM · contract 140j/63/19.01.2023 · 27.01.2023 | 4.680 RON | |||
| MAVEXIM · contract 140j/94 · 01.02.2022 | 9.360 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOMOBILE SERVICE SRL CUI 565188
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. CUI 41913620
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAVEXIM SRL CUI RO 129723
Valoare atribuită
238.680 RON
din 308.880 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 70.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.