Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de inchiriere sistem pentru citirea contoarelor de apa potabila

Număr anunț
DA35834906
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
48420000-8 · Pachete software si suite de pachete software de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
136.480 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.480 RON